SCHEDULE___
31.05
 | 
17:00
-
18:30

ultraxx

[]
31.05
 | 
18:30
-
20:00

michael kuipers

[]
 | 
20:00
-
21:30

starlet

[]
31.05
 | 
21:30
-
23:00

bin

[]
24.05
 | 
17:00
-
18:00

laurush

[]
24.05
 | 
18:00
-
19:00

outlier

[]
24.05
 | 
19:00
-
20:00

billy blanco

[]
24.05
 | 
20:00
-
21:00

dj steem

[]
24.05
 | 
21:00
-
22:00

buurtone

[]
24.05
 | 
22:00
-
23:00

ju lee

[]
19.05
 | 
13:00
-
14:30

ult

[]
19.05
 | 
14:30
-
16:00

kenny chulzz

[]
19.05
 | 
16:00
-
17:30

rho

[]
19.05
 | 
17:30
-
19:00

ultraxx

[]
19.05
 | 
19:00
-
21:00

alex ranzino

[]
19.05
 | 
21:00
-
22:30

slixx

[]
19.05
 | 
22:30
-
00:00

funghi & jessie dols

[]
18.05
 | 
13:00
-
14:30

thec

[]
18.05
 | 
14:30
-
16:00

boyos & pave

[]
18.05
 | 
16:00
-
17:30

dj geocities

[]
18.05
 | 
17:30
-
19:00

coûteux

[]
18.05
 | 
19:00
-
20:30

eurotic

[]
18.05
 | 
20:30
-
22:00

ilex

[]
18.05
 | 
22:00
-
00:00

luca v/d hombergh & six feet up

[]
17.05
 | 
17:00
-
18:30

jims.ko

[]
17.05
 | 
18:30
-
20:00

slixx

[]
17.05
 | 
20:00
-
21:30

titi b2b oz

[]
17.05
 | 
21:30
-
23:00

ieføw

[]
03.05
 | 
17:00
-
19:00

samuel dictus

[]
03.05
 | 
19:00
-
22:00

james marius

[]
03.05
 | 
22:00
-
23:00

janika

[]
26.04
 | 
20:00
-
21:00

mau

[]
26.04
 | 
21:00
-
22:00

john mitchell

[]
26.04
 | 
22:00
-
23:00

pave

[]
19.04
 | 
17:00
-
18:30

woodcamp & indy seven

[]
19.04
 | 
18:30
-
21:30

laurush & buurtone

[]
19.04
 | 
21:30
-
23:00

dirtbag jules

[]
12.04
 | 
17:00
-
18:30

lemon

[]
12.04
 | 
18:30
-
20:30

a bel

[]
12.04
 | 
20:30
-
21:30

louise

[]
12.04
 | 
21:30
-
23:00

dj bouti

[]
05.04
 | 
17:00
-
18:00

lorrie

[]
05.04
 | 
18:00
-
19:00

dj rard

[]
05.04
 | 
19:00
-
20:00

mata rumah

[]
05.04
 | 
20:00
-
21:00

donnie

[]
05.04
 | 
21:00
-
22:00

the funkfreakerz

[]
03.03
 | 
12:00
-

GSAP & Volksfreude

[]
22.03
 | 
17:00
-
18:30

retrospective

[]
22.03
 | 
18:30
-
20:00

rolling roland

[]
22.03
 | 
20:00
-
21:30

jaylabs

[]
22.03
 | 
21:30
-
23:00

mr cranes

[]
15.03
 | 
17:00
-
18:00

the please

[]
15.03
 | 
18:00
-
19:00

don dawell

[]
15.03
 | 
19:00
-
20:00

daniel williamsen

[]
15.03
 | 
20:00
-
21:00

patchwork.ensemble

[]
23.02
 | 
17:00
-
18:30

tsudi

[]
23.02
 | 
18:30
-
20:00

sjinkse & dr. döner

[]
23.02
 | 
20:00
-
21:30

myrthe

[]
23.02
 | 
21:30
-
23:00

eb en flow

[]
09.02
 | 
17:00
-
18:00

billy blanco

[]
09.02
 | 
18:00
-
19:00

dj ruubke

[]
09.02
 | 
19:00
-
20:00

buurtone

[]
09.02
 | 
20:00
-
21:00

funky familia

[]
09.02
 | 
22:00
-
23:00

laurush

[]
26.01
 | 
21:30
-
23:00

saldokan

[]
26.01
 | 
18:30
-
20:00

Thrax

[]
26.01
 | 
20:00
-
21:30

the funkfreakerz

[]
26.01
 | 
17:00
-
18:30

el moné

[]
01.12
 | 
18:00
-
19:00

six feet up

[]
12.01
 | 
19:00
-
20:00

vanzon

[]
12.01
 | 
20:00
-
21:00

the funkfreakerz

[]
12.01
 | 
21:00
-
22:00

buurtone

[]
12.01
 | 
22:00
-
23:00

pave

[]
12.01
 | 
23:00
-
00:00

linz

[]
22.12
 | 
17:00
-
18:30

linz

[]
22.12
 | 
18:30
-
20:00

Mindru

[]
22.12
 | 
20:00
-
21:30

jaycee

[]
22.12
 | 
21:30
-
23:00

rob binner

[]
15.12
 | 
17:00
-
19:00

nina farways

[]
15.12
 | 
19:00
-
21:00

brato

[]
15.12
 | 
21:00
-
23:00

Tommiii

[]
19:30
 | 
-
18:00

dj funes

[]
21:00
 | 
-
19:30

buurtone

[]
23:00
 | 
21:00
-
21:00

funes b2b buurtone

[]
01.12
 | 
17:00
-
18:30

mau

[]
01.12
 | 
18:30
-
20:00

luca

[]
01.12
 | 
20:00
-
21:30

boyos

[]
01.12
 | 
21:30
-
23:00

lamiss

[]
24.11
 | 
17:00
-
18:30

sønder

[]
24.11
 | 
18:30
-
20:00

nocroni night shifter

[]
24.11
 | 
20:00
-
21:30

poltergeist

[]
24.11
 | 
21:30
-
23:00

savio romero

[]
03.11
 | 
17:00
-
19:00

edelbroek

[]
03.11
 | 
19:00
-
21:00

häkkers

[]
03.11
 | 
21:00
-
23:00

bin

[]
13.10
 | 
17:00
-
18:30

guillaume colson

[]
13.10
 | 
18:30
-
20:00

flatspot

[]
13.10
 | 
20:00
-
21:30

simular clouds

[]
13.10
 | 
21:30
-
23:00

vlemkes

[]
22.09
 | 
17:00
-
18:00

naim abu

[]
22.09
 | 
18:00
-
19:00

zeronine

[]
22.09
 | 
19:00
-
20:00

raveneef

[]
22.09
 | 
20:00
-
21:00

osd

[]
22.09
 | 
21:00
-
22:00

bajo

[]
22.09
 | 
22:00
-
23:00

ludoff

[]
17.08 - 20.08
 | 
20:00
-
00:00

TRAPLAB OP ZOMERPARKFEEST

[check-onze-socials-voor-het-programma]
11.08
 | 
17:00
-
18:30

arcturius

[]
11.08
 | 
18:30
-
20:00

ven loco

[]
11.08
 | 
20:00
-
21:30

daniel willemsen

[]
11.08
 | 
21:30
-
23:00

djbt

[]
04.08
 | 
17:00
-
18:30

dj steem

[]
04.08
 | 
18:30
-
20:00

laurush

[]
04.08
 | 
20:00
-
21:30

ju lee

[]
04.08
 | 
21:30
-
23:00

buurtone

[]
28.07
 | 
17:00
-
18:30

omr

[]
28.07
 | 
18:30
-
20:00

linz

[]
28.07
 | 
20:00
-
21:30

hoostyle

[]
28.07
 | 
21:30
-
23:00

bionic Bambi

[]
21.09
 | 
20:00
-
21:00

donyell

[]
21.09
 | 
21:00
-
22:00

fred

[]
21.09
 | 
22:00
-
00:00

the wolf & antona

[]
14.07
 | 
20:00
-
21:30

jacks lumber

[]
14.07
 | 
21:30
-
22:45

pave

[]
14.07
 | 
22:45
-
00:00

six feet up

[]
07.07
 | 
20:00
-
21:00

erique & g.r.o.v

[]
07.07
 | 
21:00
-
22:00

laurush

[]
07.07
 | 
22:00
-
23:00

jaylabs

[]
07.07
 | 
23:00
-
00:00

buurtone

[]
30.06
 | 
18:00
-
19:30

wingmok

[]
30.06
 | 
19:30
-
21:00

kaki-tiga

[]
30.06
 | 
21:00
-
22:30

brato

[]
30.06
 | 
22:30
-
00:00

nina farways

[]
30.06
 | 
00:00
-
01:00

casper

[]
23.06
 | 
01:00
-
02:00

oishi

[]
23.06
 | 
00:00
-
01:00

nala

[]
23.06
 | 
23:00
-
00:00

nocroni night shifter

[]
23.06
 | 
22:00
-
23:00

kendra

[]
23.06
 | 
21:00
-
22:00

kim josefine

[]
16.06
 | 
18:00
-
19:30

under above

[]
16.06
 | 
19:30
-
20:45

akins

[]
16.06
 | 
20:45
-
22:00

low5

[]
16.06
 | 
22:00
-
23:00

mrcranes

[]
09.06
 | 
17:00
-
19:00

raoul de goeij

[]
09.01
 | 
19:00
-
21:00

bruno z

[]
09.06
 | 
21:00
-
23:00

black & forth

[]
02.06
 | 
17:00
-
18:30

thissa

[]
02.06
 | 
18:30
-
20:00

mata rumah

[]
02.06
 | 
20:00
-
21:30

bucho bullita

[]
19.05
 | 
17:00
-
18:30

buurRTone

[]
19.05
 | 
18:30
-
20:00

Noahinfinity

[]
19.05
 | 
20:00
-
21:30

steem

[]
19.05
 | 
21:30
-
23:00

laurush

[]
12.05
 | 
17:00
-
18:15

na-na-nanet

[]
12.05
 | 
18:15
-
19:30

the funkfreakerz

[]
12.05
 | 
19:30
-
21:00

beum

[]
12.05
 | 
21:00
-
22:30

toumi

[]
12.05
 | 
22:30
-
00:00

dj drumstick

[]
05.05
 | 
17:00
-
18:00

djullio

[]
05.05
 | 
18:00
-
20:00

five mondays

[]
05.05
 | 
20:00
-
21:30

frankie forward

[]
05.05
 | 
21:30
-
23:00

sid sanderson

[]
28.04
 | 
17:00
-
18:00

roboith

[]
28.04
 | 
18:00
-
19:00

edelsbroek

[]
28.04
 | 
19:00
-
20:00

teddy

[]
28.04
 | 
20:00
-
23:00

brake & Lorenz

[]
21.04
 | 
17:00
-
18:30

buurtone

[]
21.04
 | 
18:30
-
20:00

laurush

[]
21.04
 | 
21:30
-
23:00

jaylabs

[]
21.04
 | 
20:00
-
21:30

funky familia

[]
11.04
 | 
17:00
-
19:00

gsap

[]
11.04
 | 
19:00
-
21:00

dj funes

[]
11.04
 | 
21:00
-
23:00

rard

[]
07-04
 | 
17:00
-
18:00

gyk

[]
07-04
 | 
18:00
-
19:00

Akins

[]
07-04
 | 
19:00
-
20:00

murk

[]
07-04
 | 
20:00
-
21:00

mr cranes

[]
07-04
 | 
21:00
-
23:00

mark fresh & sol

[]
31-03
 | 
16:30
-
17:30

the please

[]
31-03
 | 
17:30
-
19:00

buurtone

[]
31-03
 | 
19:00
-
20:00

dj ruubke

[]
31-03
 | 
20:00
-
21:00

erique & g.r.o.v

[]
31.03
 | 
21:30
-
23:00

ju lee

[]
24.03
 | 
17:00
-
19:00

Julius EG

[]
24.03
 | 
19:00
-
21:00

Tykov

[]
24.03
 | 
21:00
-
23:00

Jovo Moto

[]
18:00
 | 
-
17:00

all black tactics

[]
19:00
 | 
-
18:00

mellow

[]
17.03
 | 
19:00
-
20:00

jesh

[17-03]
17.03
 | 
20:00
-
21:00

rayven

[]
17.03
 | 
21:00
-
22:30

amesome b2b fluentic

[]
17.03
 | 
22:30
-
23:30

tmo

[]
10.03
 | 
17:00
-
18:30

jacks lumber

[]
10.03
 | 
18:30
-
20:00

mitta

[]
10.03
 | 
21:30
-
23:00

funked up

[]
10.03
 | 
20:00
-
21:30

pave

[]
03.03
 | 
17:00
-
18:30

balu

[house]
03.03
 | 
18:30
-
20:00

six feet up

[house]
03.03
 | 
20:00
-
21:30

brato

[ambient, deep-techno]
03.03
 | 
21:30
-
23:00

nina farways

[deep, hypnotic, raw]
24.02
 | 
17:00
-
18:30

dj Funes

[electroacoustic]
24.02
 | 
18:30
-
20:00

buurtone

[ambient, chillout]
24.02
 | 
20:00
-
21:30

dj drumstick

[beatz, house, ukg]
24.02
 | 
21:30
-
23:00

lamiss

[jazzy, minimal-house]
17.02
 | 
22:00
-
23:00

mr cranes

[drum-and-bass]
17.02
 | 
23:00
-
00:00

murk

[drum-and-bass]
17.02
 | 
00:00
-
01:00

misrule

[drum-and-bass]
17.02
 | 
01:00
-
02:00

knoxiide

[drum-and-bass]
17.02
 | 
02:00
-
03:00

retrospective

[drum-and-bass]
17.02
 | 
03:00
-
04:00

low5

[drum-and-bass]
03.02
 | 
17:00
-
18:30

nt agita

[]
03.02
 | 
20:00
-
21:30

dj Tariq

[]
03.02
 | 
18:30
-
20:00

Boscha nova

[]
03.02
 | 
21:30
-
23:00

bobbyfresh

[]
27.01
 | 
18:30
-
20:00

colombian connection

[disco, house]
27.01
 | 
20:00
-
21:30

cheeva

[techhouse]
27.01
 | 
21:30
-
23:00

Ultraxx

[techno]
20.01
 | 
17:30
-
18:30

the please

[beats]
21.01
 | 
18:30
-
20:00

dj ruubke

[house, techhouse]
20.01
 | 
20:00
-
21:30

reich

[techno]
21.01
 | 
21:30
-
22:30

laurush

[minimal-tech-house]
13-01
 | 
17:00
-
18:30

volksfreude

[house]
13-01
 | 
18:30
-
20:00

the funkfreakerz

[disco, soulfull]
13-01
 | 
20:00
-
21:00

zjord (wet works)

[deep-house]
13-01
 | 
21:00
-
22:00

the wolf (wet works)

[house]
13-01
 | 
22:00
-
23:00

dj travão (wet works)

[house]
13-01
 | 
23:00
-
00:00

querry veldt (wet works)

[minimal-house]
13-01
 | 
00:00
-
01:00

nowt (wet works)

[minimal-house]
06.01
 | 
17:00
-
18:30

ultra rolo

[burning-mirrors]
06.01
 | 
18:30
-
19:00

traplab rec.

[various]
06.01
 | 
19:00
-
23:00

roboith & häkkers

[acid, groovy, techno]
16.12
 | 
17:00
-
19:00

donny snipes

[house]
16.12
 | 
19:00
-
21:00

boyos

[house]
16.12
 | 
21:00
-
23:00

Pave

[house]
09.12
 | 
17:00
-
18:30

buurtone

[ambient, chillout, house]
09.12
 | 
18:30
-
19:30

laurush

[house, minimal, tech]
09.12
 | 
19:30
-
21:00

billy blanco

[house-mashups]
09.12
 | 
21:00
-
23:00

men on the moon

[house]
02.12
 | 
17:00
-
18:30

dj funes

[fourth-world]
02.12
 | 
18:30
-
20:00

yb

[hiphop, techno]
02.12
 | 
20:00
-
21:30

I5HI

[techno, trance]
25.11
 | 
17:00
-
18:30

lydia nexus

[chill, downtempo]
25.11
 | 
18:30
-
20:00

jasons hank

[techno]
25.11
 | 
20:00
-
21:30

fresh juice

[techno]
25.11
 | 
21:30
-
23:00

amesome

[techno]
18.11
 | 
17:00
-
18:30

ultra rolo

[burning-mirrors]
18.11
 | 
18:30
-
20:00

djRuubke

[house, tech-house]
18.11
 | 
20:00
-
21:30

jelled

[house, minimal]
11.11
 | 
17:00
-
19:00

wing mok

[hiphop, house, jazz]
11.11
 | 
19:00
-
20:00

donyell

[elektronisch]
11.11
 | 
20:00
-
21:30

full link

[garage, house]
11.11
 | 
20:00
-
21:30

gsap

[classic, underground-house]
04.11
 | 
18:30
-
20:00

hellenmgd

[progressive-psytrance]
04.11
 | 
20:00
-
23:00

brake & larenz

[minimal, tech-house]
28.10
 | 
18:30
-
20:00

dj funes

[fourth-world]
28.10
 | 
20:00
-
21:30

jessie dols

[house, tech-house]
28.10
 | 
21:30
-
23:00

linz

[tech, trance]
21.10
 | 
18:30
-
20:00

buurtone

[house, techno]
21.10
 | 
20:00
-
21:30

laurush

[house, techno]
21.10
 | 
21:30
-
23:00

dj urbiën

[house, techno]
14.10
 | 
17:30
-
19:00

eddy peterson

[eclectic]
14.10
 | 
19:00
-
20:00

six feet up

[disco, house]
14.10
 | 
20:00
-
21:30

icaris

[house, tech-house]
14.10
 | 
21:30
-
23:00

john mitchell

[house]
30.09
 | 
19:00
-
20:30

jean fafilzè

[]
30.09
 | 
20:30
-
21:30

full link

[nukg, speed-garage]
30.09
 | 
21:30
-
23:00

monotype

[drum-and-bass, jungle]
23.09
 | 
18:30
-
20:00

red velvet disco

[funk, house]
23.09
 | 
20:00
-
21:30

mutual interest

[uk-garage]
23.09
 | 
21:30
-
22:30

tha m.

[techno, tribal-house]
16.09
 | 
19:00
-
20:30

house of kensho

[subcultures]
16.09
 | 
20:30
-
21:30

full link

[nukg, speed-garage]
16.09
 | 
21:30
-
23:00

monotype

[drum-and-bass, jungle]
26.08
 | 
-
01:00

mr cranes

[drumbass]
26.08
 | 
21:50
-
23:00

dj funes

[elektronisch]
26.08
 | 
20:15
-
21:00

thissa

[festival-anthems]
12.8
 | 
20:00
-
21:30

t-falcon

[techno]
12.8
 | 
18:30
-
20:00

daniel williamsen

[deep-house, house]
12.8
 | 
17:00
-
18:30

trebbor

[hard-techno]
05.08
 | 
16:00
-
18:00

wing mok

[elektronisch, hiphop, house]
05.08
 | 
18:00
-
19:30

boyos

[house]
05.08
 | 
19:30
-
21:00

six feet up

[electronics, house]
05.08
 | 
21:00
-
23:00

archipel soundsystem

[house]
05.08
 | 
23:00
-
00:00

jovo moto

[house]
22.07
 | 
17:00
-
18:30

zenyte

[breakbeat, uk-garage]
22.07
 | 
18:30
-
20:00

the funkfreakerz

[disco, tropical]
22.07
 | 
20:00
-
21:30

sonny

[house]
08.07
 | 
17:00
-
18:30

buurtone

[favored-breaks]
08.07
 | 
18:30
-
20:00

bass arts

[break-beats, electro]
08.07
 | 
20:00
-
21:30

dj urbiën

[club, house, techno]
08.07
 | 
21:30
-
23:00

rolling Roland

[drumbass]
01.07
 | 
17:00
-
19:00

gsap

[breaks]
01.07
 | 
19:00
-
20:00

the spy

[the-spy]
01.07
 | 
20:30
-
22:00

bucho bullita

[funk-carioca]
01.07
 | 
22:00
-
23:30

quick boys

[party-pompers]
01.07
 | 
23:30
-
01:00

full link

[electro, garage]
02.07
 | 
17:00
-
18:00

six feet up

[chill]
02.07
 | 
18:00
-
19:30

mr cranes

[liquid]
02.07
 | 
19:30
-
21:00

volksfreude

[acid-house]
24.06
 | 
18:30
-
20:00

guillaume colson

[disco, funk, house, soul]
02.07
 | 
21:00
-
22:30

tripeo

[techno]
24.06
 | 
20:00
-
23:00

toumi soundsystem

[breaks, garage, house]
02.07
 | 
22:30
-
00:00

raora

[psychedelic, psytrance]
17.06
 | 
-

cluster

[breakbeat, breaks, uk]
24.06
 | 
17:30
-
18:30

the please

[beats]
17.06
 | 
-

toerisme

[disco, house, trance]
17.06
 | 
-

smooth poser

[breakbeat, electro, uk-garage]
SOUNDCLOUD___

contact
traplabradio@grenswerk.nl
Peperstraat 10
5911 HA Venlo
newsletter
Powered By
Website laten maken door Bureau Magneet